- Uitzicht
- Tuin
- Gratis WiFi
- Terras
- Eigen badkamer
- Rookvrije kamers
- Verwarming
- Lift
Je komt mogelijk in aanmerking voor een Genius-korting bij BYPILLOW Cluc Begur. Log in om te controleren of er een Genius-korting beschikbaar is voor je geselecteerde data.
Genius-kortingen bij deze accommodatie zijn onderhevig aan boekingsdata, verblijfsdata en andere beschikbare deals.
Het BYPILLOW Cluc Begur ligt in het charmante dorpje Begur en biedt lichte, stijlvolle kamers met gratis WiFi. Het is maar 10 minuten rijden naar de beschutte stranden Sa Tuna en Aiguafreda van de Costa Brava. Elke mooie kamer is voorzien van verwarming en een tv. Sommige kamers hebben een klein balkon. De eigen badkamers bieden een douche en een haardroger. Het ontbijt kan in de lounge van het Cluc of buiten op het terras worden geserveerd. Het hotel heeft ook een excursiebalie waar de medewerkers een huurauto voor je kunnen regelen. Er is gratis parkeergelegenheid in de buurt. Het BYPILLOW Cluc Begur ligt op 2 minuten lopen van het belangrijkste plein van Begur en talloze bars en restaurants. Het is ook niet meer dan 10 minuten lopen naar het kasteel van Begur dat een prachtig uitzicht biedt over de Costa Brava. Houd er rekening mee dat je het resterende bedrag dient te betalen bij het inchecken in het hotel.
Stellen kunnen met name de locatie waarderen — ze gaven een score van 9,6 voor een reis voor twee.
Afstand in accommodatiebeschrijving berekend met © OpenStreetMap
Populairste faciliteiten
- Gratis WiFi
- Rookvrije kamers
- Bar
Log in, bespaar geld

Gastbeoordelingen
Categorieën:
Selecteer onderwerpen om beoordelingen te lezen:
Gasten die hier verbleven vonden dit het beste
- Joan
Nederland
“De kleinschaligheid en de rust. En een prima uitvalsbasis voor het bezoek aan andere pittoreske plekken.” - Nancy
Nederland
“Ontbijt was voortreffelijk!! Heel aardige mensen die je helpen als je vragen hebt.” - Pauline
Nederland
“Een prettige, charmante atmosfeer middenin het historisch centrum van Begur.” - Borut
Nederland
“Mooie locatie, vriendelijk personeel, fantastisch ontbijt bestaande uit streekproducten.” - Chris
Nederland
“Hotel is een 200 jaar oud gebouw, heel authentiek en mooi gerenoveerd” - Puck
Nederland
“Hygiene was erg goed en super lieve mensen die er werken!” - Marc
Frankrijk
“Prachtige ligging midden in het centrum van het mooie Begur” - Monique
Nederland
“Kleinschalig, authentiek, rustig, perfecte locatie in het centrum. Fijne en mooie kamer in een prachtig pand. Heel vriendelijke medewerkers. Er is een ‘honest bar’ waar je zelf wat te drinken kunt pakken wanneer je dat wilt, je schrijft het op en...” - Husnaa
Zuid-Afrika
“The location is good and the staff were really nice. The place was clean and the rooms big.” - Johannes
België
“Amazing historical and beautiful house. Location was super - right in the center. Parking the car might be a bit tricky, but for us it was no problem - we had a tiny car and always found a parking spot within 5 minutes walking distance. Very...”
Omgeving hotel
Faciliteiten in BYPILLOW Cluc Begur
Populairste faciliteiten
- Gratis WiFi
- Rookvrije kamers
- Bar
Badkamer
- Toiletpapier
- Handdoeken
- Bad of douche
- Eigen badkamer
- Wc
- Gratis toiletartikelen
- Föhn
- Douche
Slaapkamer
- Beddengoed
- (Kleding)kast
Buiten
- Buitenmeubels
- Terras
- Tuin
Activiteiten
- Golfbaan (binnen 3 km)
Media & Technologie
- Tv
Eten & Drinken
- Bar
Internet WiFi is beschikbaar in de gehele accommodatie. Deze service is gratis.
ParkeerplaatsEr is geen parkeergelegenheid.
Diensten
- Persoonlijk in- en uitchecken
- Conciërgeservice
- Fax/kopieerapparaat
- Excursiebalie
- Vergader- / feestzaalToeslag
Diensten receptie
- Factuur wordt verstrekt
Veiligheid
- Brandblussers
- Rookmelder
Algemeen
- Alleen volwassenen
- Airconditioning
- Niet-roken in gehele accommodatie
- Verwarming
- Lift
- Rookvrije kamers
Gesproken talen
- Catalaans
- Engels
- Spaans
- Frans
Huisregels
Voorwaarden voor kinderen
Kinderen worden niet toegelaten.
Voorwaarden voor kinderbedjes en extra bedden
Kinderbedjes en extra bedden zijn niet beschikbaar bij deze accommodatie.



De kleine lettertjes
We do not have a 24-hour reception, we only have a reception service until 2:00 p.m.
We will send you a link via whatsapp to register the documents at the hotel.
Please note that from December 29 to January 1, check-in is until 8:00 p.m. It is very important that
register before the date of entry into the hotel."
Laat BYPILLOW Cluc Begur van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Gasten onder de 18 jaar kunnen alleen inchecken met een ouder of officiële voogd.
Vanwege het coronavirus (COVID-19) zijn er bij deze accommodatie extra veiligheids- en sanitaire maatregelen van toepassing.
Vanwege het coronavirus (COVID-19) is het verplicht om binnen in alle openbare ruimtes een mondkapje te dragen.
Licentienummer: HG‑002436